Publish0x’te Nasıl Kazanç Sağlanır? - KoinRehber

Publish0x’te Nasıl Kazanç Sağlanır?
Publish0x kazanç sistemi olarak herkesin kazanmasını amaçlayan bir yapıya sahiptir. Oylayanı değil oylama sayısını ve oylama önceliğini hesaba katar. Yani ilk dikkat çeken yazı diğerlerine göre 2 ile 4 kat daha fazla kazanmaktadır. Ayrıca yapılacak oylamanın oylayan kişiye de bir kazancı bulunmaktadır. İstenirse yüzde 100 seçilerek tüm kazancın yazara gitmesi sağlanabileceği gibi yüzde 20 seçilerek kazancın yüzde 80’ninin kendisine aktarılmasını isteyebilir.

Publish0x günümüz şartlarında çok kazandıran bir sistem olmaktan uzaktır. Hatta bu sistem üzerinde uzun süredir işlem yapanlar için bile. İncelendiğinde diğer platformlara yazılan yazıların aynısının çeşitlilik oluşturmak için aynı anda eşzamanlı olarak Publish0x’te yayınlandığı görülebilir.

Şu an sadeliği ve çöplükten uzak durumuyla kripto paralar hakkında ilginç haberlere araya karışma olmadan kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir platform özelliği taşıyan Publish0x bir yan gelir olarak kullanılabilir. Publish0x’e www.publish0x.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar