Uptrennd Referans Sistemi - KoinRehber

Uptrennd Referans Sistemi


Uptrennd referans sistemi, piyasada bulunan sistemlerden farklı olarak hemen kullanılamamaktadır. Uptrennd referans sistemini kullanmak için öncelikle platform içerisindeki level sisteminde 5’nci seviyeye ulaşmanız gerekmektedir. Ayrıca platforma üye olma tarihinizin üzerinden 2 hafta geçmelidir. Referans olmak istediğiniz kişilere mail göndererek de ulaşma seçeneği sunulmaktadır.


Uptrennd referans sistemi belirli kısıtlamalar ile beraber kullanılabilmektedir. Referansınız yapabileceğiniz üye sayısı bulunduğunuz level ile doğru orantılı olarak artmaktadır. Örneğin level 5’te 5 kişiyi referansınız yapabilirken level 6’da 10 kişiye kadar referans edinebilirsiniz. Bu fark örneğin level 7’den level 8’e geçerken 10 fark olacak şekilde artmaktadır. Yani level seviyeniz arttıkça maksimum üye yapabileceğiniz kişi sayısı da artmaktadır.

Referans sistemi ile üye yaptığınız kişiler platforma 100 1UP token ile başlar. Ayrıca bunun sonucunda sizde 100 1UP token ile ödüllendirilirsiniz. Referans sistemi üzerinden üye olmayan kişiler platforma elinde token olmadan başlar. Bu sebeple referans üzerinden üye olmak avantajlı bir durumdur.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar