Binance Pazarında Yer Bulan İki Güçlü Altcoin - KoinRehber

Binance Pazarında Yer Bulan İki Güçlü Altcoin

İki güçlü altcoin, Binance pazarına dahil oluyor. Bu dahil olmadan sonra da fiyatlarda bir hareketlilik gözlendi. Binance, kripto para birimleri lideri Bitcoin BTC ve diğer kripto para birimleri üstüne işlem yapılan bir kripto para borsasıdır. Binance’nin Amerika Birleşik Devletlerdeki kolu olan Binance.US, geçtiğimiz günlerde, iki popüler kripto para birimini listesine eklediğini ilan etti. Binance.US kripto borsası içinde, bu alt coinlere dair işlem yapılmasını etkinleştirdiğini duyurdu. Her iki altcoine dair para yatırma ve alım satım işlemleri devreye sokuldu.

NEO “NEO” ile Cosmos “ATOM”

Binance’nin Amerika Birleşik Devletlerdeki kolu olan Binance.US, NEO “NEO” ile Cosmos “ATOM” adlı alt coinleri listeye dahil etti. Bu alt coinleri destekledikleri mesajını verdi. Duyuruda, bu kripto paralar ile yatırım yapmanın, işlemlerin önünün açıldığı yer aldı. Borsa aracılığı ile müşterileri, cüzdanlarında, NEO “NEO” ile Cosmos “ATOM” kripto alt coinlerine dair para saklaya bilecekler. Alım ve satım işlemlerinde buluna bilecekler. Bu açıklama, Binance’nin Amerika Birleşik Devletlerdeki kolu olan Binance.US’in  Waves “WAVES” adlı kripto alt coini platformuna eklediğinden iki gün sonra gerçekleşti.
Kripto para borsasında toplam yirmi üç adet kripto para birimi işlem görüyor. Borsa içerisinde, USD, USDT ve BTC piyasalarında listelenen kripto para birimi sayısı bu kadar. Borsa, herhangi bir yavaşlama göstermeden her geçen gün bu listeyi arttırmayı sürdürüyor. Sürekli yenilik peşinde koşan bir görüntü çiziyor. Yenilik bonusu olarak da Kasım ayının birine kadar işlemlerden ücret talep etmiyor. Ayrıca müşterilerine on beş dolarlık bir tavsiye bonusu da ikram ediyor.

Listeye Her Gün Eklemeler

NEO kripto para birimi, listeye eklenmesinin ardından, tam yüzde beş oranında bir artış yaşadı. akabinde bir miktar geriledi. Şimdilerde fiyatı, on dolar atmış sent civarında görülüyor. Çin ülkesinin Ethereum’u olarak zikredilen bu alt coin, yedi yüz elli buçuk milyon dolar gibi bir piyasa değerine sahiptir.
Cosmos “ATOM” kripto para birimi de yapılan bu listeleme duyurusunun peşinden bir miktar fiyat artışı yaşadı. üç dolar on bir cent civarı bir fiyat değerine sahip duruyor. Bu alt coinin ise piyasa değeri, beş yüz doksan üç milyon dolar olarak görülüyor.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar