Bitcoinin Atağına Rağmen Ripple XRP Seçimi İçin Üç Sebep - KoinRehber

Bitcoinin Atağına Rağmen Ripple XRP Seçimi İçin Üç Sebep

Bitcoin, her zamanki gibi epik dalgasını gerçekleştiriyor. Bu ani fiyat artışından diğer tüm alt coinlerde nasiplendiler. XRP bunların dışında kaldı. Kripto para birimleri üstüne analiz yapanlar, XRP için hala bir çıkış yolunda olduğuna dair emareler gördüklerinin altını çiziyorlar.
Geçtiğimiz günlerdeki ralliden herkes nasibine düşeni almıştı. Bitcoin, yüzde kırk ikilik bir değerlenme yaşamıştı. Alt coinler de yüzde onun üzerinde bir yükseliş yaşamışlardı. Tüm bu aksiyonlu fiyatlamaları yerinden takip eden XRP olmuştu. XRP, sıkışık gözüken durumuna rağmen, uzmanlar hala ondan ümitli görünüyor.
Analistlere Göre Ripple XRP Seçimi İçin 3 Sebep
  1. Anahtar Direnç Alanı
Uzmanlar, XRP kripto para biriminin, 0.30 dolar seviyelerinde bulunan direnç rakamını ne zaman geçti ise fiyat değerlemesi yaşadığının altını çiziyor. Bu direnç seviyesinin aşılması halinde ilk durağın, atmış altı sent gibi bir rakam olduğu ön görülüyor. Bu çıkarı mı; bir önceki zirveye yolculuğa da aynı senaryo ile yaptığı gerçeğinden hareketle söylüyorlar.
  1. Ripplenin Ters Bir Yapı Oluşturma İhtimali
Uzmanların yaptıkları teknik analizlerde, destek gücünü dirence her dokunuşunda daha da artırır anlayışını teyit ettiler. Geçtiğimiz ay boyunca, boğalar üç defa direnci test etti. Bu durum da direnç noktasının çökmesi manası taşımaktadır. Uzmanlar, geçen ay içinde yaptığı hareketin çizdiği formatı, artık çıkış için son raddeye gelindiği şeklinde okumaktalar.
  1. Ripple XRP, Düşüş Kanlına Giren Çizgiyi Destek Boyutuna Çıkarıyor
Ripple, ne zaman bir düşüş yaşasa, bu düşüş çizgisini destek seviyesi olarak yükselme eğilimi yönünde kullanıyor.  XRP, son aylarda azalan bir kanal işlemi gösterdi. Ripple XRP, geçtiğimiz hafta, düşüş eğilimini, 28 sentin üstüne atarak kapattı. Ripple, bu noktadan oluşturduğu destek ile 31 sent seviyelerine kadar fiyatı çıkardı.
Sonrasında yeniden bir çekilme yaşayan Ripple, 28 sentlik direnci yeniden test etme zarureti ortaya çıkıyor. Yapılan son analiz ile bu yaşanan met cezirin sonu XRP için parlak duruyor. Yeniden, yükselen rallisine dönerek, kendini yukarı kaldırması analizi üzerinde duruluyor.
Analistler, Ripple XRP Kripto para biriminin, fiyat yolunda, yukarı yön tayin etmesi için hala iyimser bir yorumda birleşiyor. Bitcoin ve alt coinlerin yaptığı hareketi seyreden Ripple XRP, yapacağı hareket ile diğerlerine seyir zevki yaşatacak gibi duruyor.
Yasal Uyarı: Yapılanlar Yatırım Tavsiyesi değil kişisel görüş kapsamındadır.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar