Dijital Dünyaya Nornickel Dalışı - KoinRehber

Dijital Dünyaya Nornickel Dalışı

Dijital dünyaya Nornickel dalışı yapacak! Vladimir Potanin, Norilsk Nickel şirketinin şefidir. Sektör içerisinde yer alan tüm firmaların, blockchain sistemi teknolojisini ve içeriğindeki dijital para varlıklarını daha aktif kullanılmasına yönelik teşvikte bulunuyor.
Norilsk Nickel firmasının şefi Potanin, firmayı, senenin sonu itibarı ile paladyum tarafından desteklenen bir stabilcoins vermeyi planlayan bir firma olarak tanıtıyor. Kripto varlıkların, ülke içerisinde yasal bir görünüm kazanması için de bazı açıklamalarda bulundu. Rus bankasıyla gerçekleştirilen iyi irtibat seviyesi ile gerçekleşecek sürece de değindi.

Rus Milyarder Potanin

Vladimir Potanin Rus bir milyarderdir. Milyarder, hem kripto para varlıklarının hem de blockchain teknolojisinin yakın gelecek te kullanılması adına yapılması gereken yasal adımlardan bahsetti. Sanayi firmalarının hem durgun hem de sakar bir yapısı olduğundan bahseden Potanin, geçmişte bulunan eski ve yeni bir finansal varlığın varlığından da bahsetti.
Yeni ile eski arasındaki bulanık yapının olası sonuçlarına da değindi. Geleneksel yapıya sahip firmalar ile yenilik üzerine kurulan şirketler arasındaki bütünleşmeye bağlı yeni ürünlerin durumu hakkında da yorumlarda bulundu.

Küresel Sektörün Rus Versiyonu

Rus milyarder Vladimir Potanin, Rus sanayi şirketlerinin birçoğu, dijital teknolojiye dayalı yeniliklere odaklandığına vurgu yaptı. Rus şirketler, kendileri için dijital yenilikler geliştiren uzmanların danışmanlığında hareket ettiğini de ifade etti. Bu sayede şirket uzman yapısının yeni teknolojik gelişmeler için alt yapı oluşturduğundan bahsetti. Rus iş dünyasının artık blok zincir blockchain sistemini kabul etmeye hazır olduğunu anlattı.
Bloomberg March News tarafından yapılan haberin içeriğinde, Norilsk Nickel ve Potanin, birlikte yer alıyordu. Haberde, paladyum ticareti için token kullanılacak bir platform başlatma hedefleri olduğu da içerikte yer aldı. Şirket şu anda, İsviçre içerisinde kayıtlı olan ve palladium fonunca desteklenen bir token verme durumunu görüşüyor.

Metalleri Kapsayan Bir Coin

Palladium fonunca desteklenen token uygulamasının da daha sonra diğer metaller için de hem uygulanabilirliği hem de ölçeklenebilirliği ile umut vadeden bir proje olarak gösteriliyor. Potanin, bu senenin sonuna kadar hazır olması planlanan bir platformdan bahsediyor. Dijitalleşme yasasını düzenleyen Rus Sanayici ve Girişimciler Birliği, dijital varlıklara dair projenin bütün potansiyel Rus yargı yetkilileri açısından fırsatlar sunacağı açıklamasında bulundu.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar