Dünya Çapındaki Uzmanlardan Kripto Para Birimleri Tahmini - KoinRehber

Dünya Çapındaki Uzmanlardan Kripto Para Birimleri Tahmini

Kripto para birimlerinin hızlı yükseliş seyirleri, şu sıralar durağana dönüşmüş gibi duruyor. Piyasada boğa eğilimi sona mı erdi? Yükselen hava akımı tükendi mi? Ayı piyasasına doğru bir gidişat söz konusu mu? Dünya çapındaki uzman analistlerin bakış açıları ile tüm bu soruların cevabını bulmak mümkündür.

Josh Rager

Bitcoin, yeniden on bin dolar seviyesinin üstüne çıkabilir. Kripto para birimleri üstüne iki taraflı savaşın kızıştığına değinen Rager, boğaların hakim olduğu görüşünde. Bitcoin, rahatlıkla on bin doların üstünü yeniden görecek görüşünü savunuyor. Dokuz bin altı yüz direncini kırması halinde, rahatlıkla on bin dolar seviyesinin üstüne tırmanacak, görüşü ağırlık basıyor. Handikap olarak da, şayet sekiz bin yedi yüz desteğini kırarsa, bunun boğa senaryosunun iflası anlamı taşır görüşündedir.

MACD Grafiği İlk Kez Yeşile Döndü

Analist Omkar Godbole, Bitcoin grafiğini incelerken gördüğü bir durumu paylaştı. Son üç günlük MACD grafiği temel alındığında, durumun ilk defa yeşil ışık yaktığına değindi. Analistler, 2018 senesi sonundaki dip yapış senaryosunda, MACD grafiği önemi bir göstergeydi, görüşünde birleştiler. Şimdiki yeşil ışığın ise, on üç bin sekiz yüz dolar ATH içeriğinin geri alınmasını sağlayacak ve yükseliş eğilimine geçme hazırlığını gösteren bir durum yorumunda bulundular.
Loma, Ripple kararını vermiş gibi duruyor. Karar noktasına geldiği anlaşılıyor. XRP, kısa vadede bir haraket çekmesi muhtemeldir. Başarısını ise Swell pompası belirleyecek, tahminlerinde bulundu. Peter Schiff ise, kripto para birimindeki büyük balinaların, olası bir çöküşten korunmak amacı ile BTC sattıklarını iddia etti. Euro Pacific Capital de CEO olan Schihh, BTC’yi, balinaların manipüle etmesine değindi. Yüzde kırk ikilik artışın arkasında da balinaların olduğu iddiasını yeniledi. Israrla, balina manipülesine değinen Schiff, balinaların, şimdi de BTC satışında olduklarını söylüyor.

Bloomberg BTC Görüşü

Bloomberg’e göre, Bitcoin geri çekilebilir. Fiyat analizi üstünden yapılan değerlendirmede, BTC fiyatının, kısa vadede geri çekilme olasılığının daha güçlü olduğuna işaret ediliyor. Son Çin yetkililerinin haberinden sonra BTC, iki bin beş yüz dolar gibi bir değer kazandığına değinildi. Bu değerlenme ile BTC, on bin dolar seviyesindeki duvara tosladı. Bu durumun, direnç seviyesinin güçlü yapısı ile yaşanılacak fiyat temel tabanlı zor anların bir göstergesi gibi duruyor, açıklamalarında bulunuldu.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar