En Yüksek İşlem Kapasiteli En İyi Üç Kripto Para - KoinRehber

En Yüksek İşlem Kapasiteli En İyi Üç Kripto Para

Bir para biriminin halk tarafından tutulmasını tespit etmenin birçok yolu bulunuyor. Değişik yollar ile bu sağlanabiliyor. Değerli olan sadece bir ağ üstünden işlemin fazla oluşu gösterilemiyor. Blockchain sistemi üstünden yapılan aktarımlar da değerlidir denilemiyor.

ETHEREUM (ETH)

Dünya üstünde dijital para birimleri arasında ikinci derecede bir piyasa değerine sahip durumda görülüyor. Hal böyle iken son 24 saatlik dilimde ağ üstündeki işlem değer hacmi ile 3. sırada yer alıyor. Yapılan değerlendirme listesi üstünde, bir sonraki olası madalyon boşluğu, çok dar olarak duruyor. Bütün kripto para birimlerinin değerlerinin değişmesini etkileyen etkenler bulunuyor. Bitcoin ve tüm altcoinlerin işlem adetlerinin değişmesinin ardında yatan sebepler çok farklı olarak ortaya çıkabiliyor. Ethereum ETH üstünden gerçekleştirilen son 24 saatlik dilimde, 475 milyon dolarlık bir seviyede işlem gerçekleşiyor.

Ripple (XRP)

Dijital para birimleri arasında adından sıkça söz ettiriyor. Yükselen değer ve işlem hacminin yanında yeni hamleleri bulunuyor. Attığı sınır ötesi işlem temelli anlaşmalar ile gelecek vadediyor. Yaşadığı tüm aksaklıklara rağmen işlem değer hacmi ile başlı başına bir değer olarak kendine 2. sırada yer buluyor.  Son 24 saatlik zaman diliminde 500 milyon dolar seviyelerinde bir değer hacmi gerçekleştiriyor. Yapılan bu işlem hacmi transferi ile hala dijital âlemin en önemli parçası olarak kendine yer buluyor ve kullanılıyor.

BİTCOİN (BTC)

Bitcoin BTC, en yüksek işlem kapasiteli en iyi 3 kripto para arasında zirvede bulunuyor. Kripto para birimlerinin lideri Bitcoin, dijital dünyanın açık ara en önemli ve değerli kripto para birimi olarak lider konumda duruyor. Son 24 saatte gerçekleştirdiği işlem hacmi ile bu durumunu koruyor. En yüksek değer hacmi ile zirvede yer alıyor. Bu durum dijital dünya yatırımcıları için sürpriz olmayan bir durum olarak gösteriliyor. Yatırımcılarda sıralamanın değişeceği beklentisi bulunmuyor. Bitcoin liderliği değişmeyecek gibi duruyor. Son 24 saat zarfında Bitcoin işlem değeri 3,8 milyar dolara ulaşıyor. Bu değer de tartışmasız ve açık ara dijital para birimi pazarının lideri olduğunu ilan ediyor.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar