EOS Projesi VOİCE - KoinRehber

EOS Projesi VOİCE

Voice, Blockchain sistemi içinde yer alan bir sosyal medya platformunun adıdır. Şeffaflık adına da EOS blok zinciri içinde yer almaktadır. Ayrıca bu sosyal medyayı kullananların, ürünlere dönüştürülme yaşanmaması ile ön plana çıkarılması ön görülüyor.
Sosyal Medya Platformu
Sosyal medya araçları, içerik akışı sağlayarak aldığı reklamlar ile kazanç teminine giden bir yapıya sahiptirler. Voice, normal sosyal medya anlayışını tamamen değiştiren bir yapıya sahiptir.
Şeffaf yapısı, bu platformun en değerli yapı taşıdır. EOS blok zinciri içerisinde çalışacak bu platform, sürüm güncellemesinin hızı ile dikkatleri üstüne çekiyor. Gönderilen her bir ileti de halka açık bir şeffaflığa sahiptir. Platform içerisinde, adı da Voice olan bir de token yer alıyor. Platformu kullananlar, bu tokeni kazanma şansına sahipler. Platform içerisinde geliştirilen her bir içerik ve oluşturulacak tasarım ile ödül kazanılıyor. Ödüller de Voice tokeni ile veriliyor. Voice tokeni kullanımı sayesinde kullanıcılarına, içeriklerinin daha da görünür kılmayı sağlama özelliği veriyor.
Sahte Hesap Açmanın imkansızlığı
Voice, sahip olduğu platform özelliği ile sahte hesap açma meselesini bitirmiş gibi duruyor. Bunun önüne geçmek için, platformda yer almak isteyen herkes için tasarlanmış, çok yönlü ve adımlı bir kimlik doğrulama aşamalarını geçmek gerekiyor. Kimlik doğrulama sürecini geçemeyenlerin platformda yer almaları imkansız bir durumdur.
Beğeni Size Voice Tokeni kazandırıyor
Voice sosyal medya platformunu kullananlar, gönderilerinin beğeni kazanması halinde Voice tokeni ile ödüllendiriliyorlar. Oluşturulan içerik ne kadar beğeni kazanır ise kazanılacak Voice tokeni o denli artıyor. Aynı zamanda içerik daha fazla görünürlük elde ediyor. Bu da daha fazla kişiye ulaşmak ve beğeni kazanmak anlamı taşıyor. Sisteme kaydolan her kullanıcının, aynı zamanda bir EOS hesaplarının da otomatik bulunacak olması, ayrı bir uygulama olarak duruyor.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar