ETH Ethereum Adına En Kara Gün - KoinRehber

ETH Ethereum Adına En Kara Gün

ETH Ethereum adına en kara gün yaşandı. Son üç aylık zaman diliminin en dip noktasını gördü. Kripto para birimleri, başta bitcoin olmak üzere, ağır bir baskı altındalar. Bitcoin, fiyat olarak göçmüş durumda! Altı bin altı yüz civarlarından işlem gören bitcoin, yeni bir düşüş daha yaşadı. Ripple, son bir senenin en dip seviyelerinde dalgalanıyor. XRP, sıfır nokta iki yüz sent civarlarında cebelleşiyor.
Ethereum da bu kripto öncülerinden farklı bir durum göstermiyor. Altcoin, son üç ayın en düşük seviyesini de aşağıya doğru kırdı. ETH, yüz elli dört dolar seviyelerinde seyreden bir yapıda iken, birden yüz kırk iki dolar seviyelerine doğru bir göçüş yaşattı. İşlem hacmi de sekiz milyar dolar seviyelerini gösterdi.

Ethereum ETH Fiyat Analizi

Güne yüz elli üç dolar civarlarından başlayan ETH, yüzde iki nokta yirmi yedi gibi bir düşüş yaşadı. Fiyat olarak da yüz elli doları gördü.  Fiyat temel tabanlı bir müddet yatay seviyede seyrini sürdürdü. Hemen akabinde yaşadığı yüzde beş nokta yirmi beşlik bir erime ile yüz kırk üç dolar seviyelerine geriledi.
Dünkü kapanış seviyeleri, bir miktar toparlanma ile yüz kırk beş dolar olarak görüldü. Bu da yüzde dörtlük bir artış demekti. Güne yeniden yüz kırk üç dolar seviyelerine inerek başlayan ETH, yüze dört nokta yirmi altılık bir gerileme ile yüz otuz yedi dolar seviyelerine kadar eridi. Birkaç saat içinde de yüz otuz dört dolara kadar düştü. Son düşüşte yüzde üç buçuk gibi bir geriletme yaşatmış oldu. Geldiği bu nokta, son üç ayın en dip seviyesi olarak kayıtlara geçti.
Ethereum ETH, yaşattığı bu dip nokta sonrası, yeniden yukarı yönlü bir kıpırdama ile yüz otuz yedi dolar seviyesine tırmandı. Bu tırmanış ile de yüzde iki buçuğa yakın bir artış göstermiş oldu.

Fiyat Tablosunun Göstergeleri

TradingView, ETH fiyat tablosu üstünde yorumlarda bulundu. Zira ETH, kripto pazarında yer alan en baş yapıtlardan biridir. Geçmişinde yaşattığı müspet sonuçların nezdinde, gelecek için de yatırımcısına ümit kazandığı yorumu yapılıyor. Pozisyonun uzun vadeli seçilmesi de özellikle tavsiye ediliyor.

ETH Direnç Noktaları

1 - 161,4 Dolar,                 2 - 157,68 Dolar,               3 - 150,26 Dolar.

ETH Destek Noktaları

1 - 139,12 Dolar,               2 - 135,4 Dolar,                  3 - 127,98 Dolar.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar