İşlem Hacmi İle İlk Üçü Zorlayan Kripto Para Birimleri - KoinRehber

İşlem Hacmi İle İlk Üçü Zorlayan Kripto Para Birimleri


Günümüzde, farklı kripto para birimlerinin, en yüksek değere ulaşma ihtimali vardır. Bu da açıkça görülebiliyor. İşlem hacmi ile ilk üçü zorlayan kripto para birimleri, istatistiksel olarak yansıyor. Yapılan bu değerlendirmenin ileriki haftalarda değişip değişmeyeceği merak ediliyor. Sıralamaya giren yüksek değerli para birimlerinin istatistikleri OnChainFX üstünden sağlanıyor.

EOS

Sıralamada EOS işlem değerleri 6. Konumda görülüyor. Üst seviye EOS cüzdanların sayesinde “main net” konumundaki EOS artık başlatılabiliyor. EOS yatırımcısının ağda yaptığı işlemleri ve işlem adedini görülebiliyor. En önemlisi de ağın hemen her gün birçok değerde nasıl işlem yapıldığını göz önünde duruyor. Son 24 saatte yapılan EOS işlem değeri tam 83 milyon dolara ulaşmış görünüyor. Bu miktar saygın noktaya ulaşmış bir değer olarak kabul ediliyor. Hatta bundan daha fazlasını da hak ediyor. Bu değer ile ilk altı sıralamasında kendine yer buluyor. Bu da 7. sırada bulunan Litecoin işlem değerlerinin hemen hemen iki katına denk geliyor.

CARDANO

Dijital dünyadaki para birimleri ile yakından ilgilenen birçok yatırımcının üstünde oldukça fazla beklenti oluşturan bir diğer Blockchain projesi de Cardano olarak gösteriliyor. Bu beklentinin gerçekleşmesi için Cardano, hem vaatlerini hem de ilk ve en önemli şeyleri yatırımcılara sunması gerekiyor. Şimdilerde sistem şebekesindeki işlemler kolaylıkla yapılabiliyor. Son 24 saat içerisinde görülen işlem değeri oldukça sağlam duruyor. 93 milyon doları bulan Cardano işlem değeri ile kendini 5. konumda buluyor. İşlem hacmi ile ilk üçü zorlayan kripto para birimleri arasında Bitcoin liderliği sona erip ermeyeceği de merak ediliyor.

BİTCOİN CASH

Bitcoin Cash, bazı sıkıntılar çekiyor. Yaşadığı ve yaşattığı ilk aldatmaca ve sonrasında gelen başarı ile adından söz ettiriyor. Tüm sıkıntılarına rağmen son 24 saatlik dilimde edindiği 196 milyon dolarlık işlem değeri bulunuyor. Bu sonuç ile Bitcoin Cash kendini 4. sırada konumluyor. Kendisinin daha iyi durumlara gelmesine engel olarak da Bitcoin gösteriliyor. Yatırımcılar, değer yükselişini ne zaman gerçekleştireceğini bilmek istiyor. Sonrasında da aynı şeylerin bir kısır döngü içerisinden yeniden gerçekleşip gerçekleşmeyeceği de bir muamma olarak duruyor.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar