Ripple Fiyatını Etkilemesi Muhtemel Kritik Gelişmeler - KoinRehber

Ripple Fiyatını Etkilemesi Muhtemel Kritik Gelişmeler

Kripto para birimleri üstüne yatırım yapanlar, gözlerini XRP üstüne çevirmiş durumdalar. Zira kripto para birimlerinin yaşadıkları son ralliye XRP katılmamış ve yerinde saymıştı. XRP üstünde ralli beklentisi, her geçen gün daha da artıyor.

XRP günlük işlem sayısı, gelmiş geçmiş en yüksek seviyeye ulaşmak üzere! BitInfoCharts, kripto veri takipçisidir. Genel defterdeki XRP işlemlerinin sayısını, bir nokta yedi milyar olarak açıkladı. Geçtiğimiz Pazartesi günü alınan bu veri, rekor niteliğinde. Bir önceki rekor işlem sayısı, mşhur 2018 boğa koşusu zamanında görülmüştü.

Ödemelerin En İyi Kriptosu Ripple

Xago CEO’su, ödemeler noktasında en iyi kripto para biriminin XRP olduğunu anlattı. Afrika kıtasında faaliyete başlayan kripto para birimlerine dair borsa olan Xago, CEO’su aracığı ile açıklamalarda bulundu. Ripple XRP kriptonun, ödemeler temelinde en iyi kripto olduğu düşüncesini paylaştı. Xago, ödemelerde, RippleNet’i kullandığını da deklare etti. Merkezi olmayan ödeme teknolojisi XRP kurumsal ağı ürünü tercih ettiklerine değindi. Açıklamada, XRP Ledger de ayrıca platforma entegre edilmiştir, ifadeleri yer aldı.
Brad Garlinghouse, Ripple CEO’sudur. XRP ve Bitcoin üstüne çarpıcı açıklamalarda bulundu. MoneyGram, Meksika sınırlarında XRP hacminin artışından doğrudan sorumlu olduğuna değindi. FintechBeat podcast Brad Garlinghouse ile bir röportaj yaptı. Röportajda, başta MoneyGram olmak üzere diğer müşterilerinin, XRP üzerindeki fiyat artışında yarı yarıya etkili olduğundan bahsetti.
Bitcoin ve XRP Üstünde Spekülatif Hareketler
Garlinghouse, genel manada, hem Bitcoin hem de Ripple XRP üzerinde spekülatif hareketlerin söz konusu olduğunu düşündüğünü dile getirdi. Gerçek tüketicinin doğrudan bu kripto paraları kullanmasının uzun bir zaman alacağına değindi. Enflasyon ve ekonominin kötü seyrettiği ülkelerde kripto para birimlerinin fark oluşturacağından bahsetti.
Ripple, tam elli beş milyar XRP tokeni emanete koydu. Bundan iki sene sonra da Ripple’nin elli milyardan biraz fazla tokeninin kaldığı görülüyor. Ripple, yatırımcılara, elindeki bütün varlığını bir defada satmamak için bu peyderpey satışı gerçekleştirdi. Şirket, her ay bir milyarlık dilimler halinde XRP kilidini açmayı planlıyor. Bölümlerden birini satıp, kalanları yeniden emanete göndermenin planı içinde! Ayrıca, Rusya, Çin ve Hindistan fon transferleri için Ripple XRP kullanacağı bilgileri kulislerde dönmeye başladı.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar