Ripple, Kripto'nun Microsoft'u Olmak İçin Xrp'yi Kullanacak - KoinRehber

Ripple, Kripto'nun Microsoft'u Olmak İçin Xrp'yi Kullanacak

Ripple, kriptonun Microsoft'u olmak için xrp'yi kullanacak. Microsoft teknolojisinin internetin gelişimindeki yeri ne ise Ripple de kripto paraların arasındaki yeri o olacak. Şimdilerde Microsoft teknolojisinin standardın altında olduğu ve bazı aksayan yönlerinin de olduğu söylenebilir. Apple ile karşılaştırıldığında, hem yenilikçi hem de görev anlamında daha yakın olan bir yer görülmüyor. Bill Gates dehası ile hızla olan ilerleme sayesinde bu günlere gelindi. Ürün geliştirme odaklı çalışmalara binaen Microsoft evladı gibi gördüğü ürün yelpazesine odaklanmıştı. Her biri işletmelerin baş tacı araçlardı. Windows, Word, Excel ve diğerleri.
Kripto Dalgalanması Sürerken
Bir sonraki kripto para piyasasında oluşacak dalganın adı; evlat edinme ile alakalıdır. İki başlığı vardır. İlki Başarılı olanlar. İkincisi de başarısız olmayanlardır. XRP ve Ripple dünya üstündeki tüm bankalara ürünleri aracılığı ile giriyor ve kendini konumlandırıyor. 2013 senesinde Nunn tarafından Blackmore kuruldu. Firma, bir yandan servet yönetimi diğer yandan yatırım ile ticari gayrimenkul yatırım öte yandan da finansal teknoloji konularında uzmanlaşmıştır. En son girişimi olan Wealth Chain Capital ile kripto girişimlerine yatırım yapmaya başlıyor. Bu girişim de kripto Endeksi Fonu işletiyor. Ripple, kriptonun Microsoft'u olmak için xrp'yi kullanacak.
Kriptonun Fendi, Yendi
Eski Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Bill Clinton, Blockchain Teknolojisine onay verdi. Ripple’s Swell 2018 Konferansında baş katılımcı olarak bir konuşma yaptı. Hem Blockchain Teknolojisi hem de Ripple ve tüm kripto paralar hakkında onay içeren açıklamada bulundu. xRapid ile ciddi bir atağa Ekim ayında başlayan Ripple için gelecek parlak gibi görülüyor. Ripple, kriptonun Microsoft'u olmak için xrp'yi kullanacak. Bunun için de xRapid motor vazifesi görecek. Microsoft’un evlat edinme gibi gördüğü ürün yelpazesine odaklanmasına benzer bir tavır Ripple, xrp üstünde de görülüyor. Kripto para piyasasında oluşacak bu dalganın adını Ripple evlat edinme olarak koyuyor. xRapid gibi evlatlarının tüm dünya bankalarında kullanılması tıpkı Microsoft ürünleri Windows, Word, Excel gibi bir hale doğru gidiyor. Ripple fiyat bazında gidecek çok yolum var dedirtiyor.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar