Stabil Kripto Paralar Fiat Paraların Yerine Mi Geçiyor? İşte Avustralya'nın Planı - KoinRehber

Stabil Kripto Paralar Fiat Paraların Yerine Mi Geçiyor? İşte Avustralya'nın Planı

Avustralya, yerel bazlı değiş tokuş ve kripto istihdam platformu arasındaki ortaklıkla geliştirilen ilk borcunu alacak. Emparta altyapısında bir takım düzenlemeler yapıldı. Gerek işveren gerekse de iş arayanların anında katılımlarını sağlayan bir sistem oluşturuldu. Kripto para altyapısında yapılan güçlendirme ve yapılan anında katılım ve isteğe bağlı ödemeler işletmelerin çalışanları tanıması ve seçim yapabilmesi sağlandı. Birlikte çalışacağı işçiyi belirlemesine olanak sağlandı. Şirketin bu hafta yaptığı duyuruda, paranın serbest bırakılması adına sistem şifreli döviz ticareti ile birleştirilecek, denildi. Akla gelen soru stabil kripto paralar mı geliyor?
İlk Dijital Para Birimi
Bit Trade, Avusturalya’da ilk dijital para birimi olmayı hedeflediğini açıkladı. Bit Trade'in Genel Müdürü Jonathon Miller, dalgalanan bir kripto para pazarının olduğunu söyledi. İlk olmak adına belirli bir varlık desteğine ihtiyaçları olduğunun altını çizdi. Geleneksel paraları dijital para birimlerinden uzak tutan bir durum bulunmaktadır. Şimdilerde işlem yapan yatırımcı arayan piyasa yapıcılarını harekete geçirecek başlıca sorun olan döneklik çözülüyor, dedi.
Miller, bu tür paraların kullanımı için düzenleyici çevrenin doğru yönde ilerlemesinin gerektiğini söyledi. Ülkede sürekli gelişen kripto para pazarına ilgi gün geçtikte artmaktadır. Şimdilerde Avustralyalılar kripto paralara daha fazla ilgi gösteriyor. HiveEX istatistiklerine göre, ocak ayında bu rakam % 5'ten% 5,5'e yükselmiş durumdadır. Millerin yaptığı bu açıklamalar insanda stabil kripto paralar mı geliyor? Sorusunu canlandırıyor.
Stabil Kripto Paralar Mı Geliyor?
Bit Ticaret Şefi, durağanın güveni arttıracağını anlattı. Geniş çapta benimsemeye yol açacak. Benimsemenin hızını artıracak. Özellikle de Avusturalyalılara uygun düzenleme ortamları ile blok zincir tabanlı finansal bir uygulama işlevi göreceğine inandıklarını açıkladı.
Bu sistem ile durağan borcun Avustralya dolarına geri döndürülmesi amaçlanıyor. Bu sayede Avustralya’da istikrarlı bir şekilde madeni paraların kaydı tutulacak. AUD destekli madeni para talepleri üzerine geri alınabilecek. Gerek yeni duyurulan ikiz dolar gerekse de Tether birlikte stabil halde kullanılabilecek. Stabil kripto paralar mı geliyor? Sorusu yanıtını bulacak
Stabil kripto para sistemi, Winklevoss adlı ikizler tarafından başlatıldı. Kullanıcılarına Ethereum blok zincirinde ABD doları üzerinde bire bir değişim olanağı sağlayor. Kripto paraları satın almayı da satmayı da depolamayı da hem güvenli hem de kolay hale getiren bir sistem yorumunda bulunuldu. Stabil kripto paralar mı geliyor? Sorusunun karşılığı böylece bulundu.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar