Uptrennd Level Sistemi - KoinRehber

Uptrennd Level Sistemi


Uptrennd Level Sistemi normal platformlardan biraz daha farklı işlem görmektedir. Her level atlandığında konulardan kazanılan gelir 0.1 artar. Yani level 1 seviyesinde iken 1.0 1UP token kazanılırken Level 11 seviyesindeyken bu oran her oy kazanma başına 2 adet 1UP token şekildedir. Yani level atlamak uzun vadede geliri arttırmaktadır.

Level atlama ilmei için o level için ihtiyaç duyulan 1UP token toplanmalıdır. Toplanan 1UP Token Level-Up denilerek yakılır. Yani istenirse aynı level seviyesinde kalınabilir. Bu tamamen kullanıcıya bırakılmıştır. Bu durumu istenen miktar ve platformdaki uzun vadeli7 kısa vadeli durumunuza göre değerlendirebilirsiniz.

Her level seviyesinin geçilebilmesi için gereken 1UP Token farklıdır. Her level seiyesini atlayabilmek için level artışıyla dopru orantılı olarak 1UP token yakılmalıdır. Örnek verecek olursa Level 1 seviyesinden Level 2 seviyesine yükselmek için 100 1UP token gerekliyken, Level 10 seviyesinden Level 11 seviyesine geçebilmek için 745 1UP Token yakılmalıdır.

Level seviyesi şuan için maksimum 100 olarak belirlenmiştir. Level 99'dan Level 100 olabilmek için 314,181,981,779 1UP Token yakılmalıdır.

Uptrennd kullanımı ile ilgili diğer bilgiler için:

Uptrennd Referans Sistemi

Uptrennd İçerik Ekleme

Uptrennd Ödeme

Uptrennd Nedir?

Yorum Gönderme

0 Yorumlar