Uptrennd Ödeme - KoinRehber

Uptrennd ÖdemeUptrennd ödeme sistemi için bir takım onay aşamalarından geçmeniz gerekmektedir. İlk olarak yapılması gereken ödeme şartlarının onaylanmasıdır. Daha sonra ERC20 Ethereum adresinizi girerek, ödeme yapılacak yeri, belirlemiş oluyorsunuz. En sonunda da mail adresinizi girerek ikinci doğrulamayı gerçekleştirmek için mail adresinize kod istiyorsunuz. Gelen kodu açılan boşluğa girerek ödeme talebimizi tamamlıyoruz.

Ödeme taleplerinde Uptrennd platformunda bazı kısıtlamalar bulunmaktadır. 200 1UP token olan bakiyeniz talep edilebilmektedir. Yani alt ödeme limiti 200 1UP tokendır. Her ödeme işlemi için 20 1UP token tutarında bir komisyon alınmaktadır. Son olarak Uptrennd ödeme işlemlerinde sadece haftada bir ödeme talebine izin vermektedir.

Bu makalenin yayınlandığı tarihte Uptrennd ödemeleri geçici olarak askıya alınmış durumdadır. Bu askıya alınmanın nedeni sistemi kötüye kullanmaya yönelik yapılan girişimlerdir. Bu girişimlerin önüne geçilebilmesi maksadıyla KYC yani kimlik doğrulama sisteminin entegrasyonunun yapıldığı Uptrennd yönetimi tarafından açıklanmıştır. Ancak en temelde ödeme işlemleri yukarıda anlatıldığı şekilde işletilmektedir.

Ödeme talebinize istinaden normal şartlarda 24- 48 saat içerisinde ödemeniz gerçekleştirilmektedir. Uptrennd sitesinden ödeme almak için kullanabileceğiniz borsalar şu an itibariyle Merkezi olmayan borsa olma özelliği taşıyan IDEX borsası ile Altilly borsasıdır.  Bu borsalar arasında 1UP tokenın en çok işlem gördüğü platform IDEX borsasıdır.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar