Uptrennd Yeni Borsalarda Listenecek - KoinRehber

Uptrennd Yeni Borsalarda Listenecek


Adaletli gelir dağılımı sloganıyla yola çıkıp, Dünya üzerindeki en gelişmiş ve en çok ilgi gören sosyal medya olmayı hedefleyen ve şu anda sadece kripto paralar üzerine yayın yapan Uptrennd platformu gün geçtikçe gelişmeye devam ediyor. Uptrennd en son anonimliği bozmayacak şekilde bir kimlik doğrulama yani KYC sistemi ile ilgili çalışmalar yaptıklarını duyurmuştu.

Uptrennd Gün Geçtikçe Büyüyor.

Yeni yapılan açıklamaya göre gelecek 10 gün içerisinde Uptrennd kullanıcılarını iyi günler bekliyor denilebilir. Çeşitli konferanslara katılım maksadıyla Malta’da bulunan Uptrennd platformunun kurucusu Jeff Kirdeikis kendi Uptrennd hesabı üzerinden yaptığı açıklamayla Malta’da sadece konferans için bulunmadığını bildirdi.

Sadece Konferans İçin Katılmamış

Burada yaptığı görüşmeler sonucunda önümüzdeki 10 gün içerisinde Uptrennd platformunun kripto parası olan 1UP Dünyanın önde gelen borsalarında listelenmeye başlayacağını tüm platform takipçilerine duyurdu.
Mevcut durumda günümüz itibariyle Uptrennd platformunun kripto parası 1UP, merkeziyetsiz ethereum tabanlı kripto para borsası olan IDEX ve Altilly borsalarında listelenmektedir.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar