Uptrennd Yeni Borsalarda Neden Hala Listelenmedi? - KoinRehber

Uptrennd Yeni Borsalarda Neden Hala Listelenmedi?


Uptrennd platformunda yakın zaman önce yeni borsalarda listeleneceğine yönelik bir haber yayınlamıştık. Ancak üzerinden zaman geçmesine rağmen henüz bu konuda bir gelişme açıklanmış değil. Uptrennd platformunun temel taşı olan kripto para 1Up ise her geçen gün kaybetmekte. Geçtiğimiz haftayı neredeyse yüzde 50'lere varan değer kaybıyla kapamak durumunda kaldılar.

Uptrennd platformunda en yoğun gözlenen durum; platformun yeniliğinden de kaynaklı söylenen haberlerin hızlı bir şekilde gerçekleşmemesi. Çok uzun zaman dilimlerine yayılması. Günümüz insanının sabırsız olduğu düşünüldüğünde bu durum platforma ciddi zarar verebilir. Yakın bir zaman Uptrennd platformunun kripto parası 1UP yeni borsalarda listelenmez ise çok ciddi bir kan kaybı yaşanacağı beklenebilir.

Uptrennd yeni borsalarda neden hala listelenmedi sorusunu arayan birçok kullanıcıya en kısa zamanda platform yöneticileri tarafından bir açıklama yapılmalıdır. Elbette bu açıklama anlaşılabilir şekilde ve makul olmalıdır. Aksi taktirde daha önce belirtiğimiz şekilde bir durum söz konusu olabilir.

Uptrennd platformunda borsalarda listelenme ile ilgili yeni bir haber olması halinde sitemizde paylaşacağız.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar