XRP SimplexCC Ortaklığı ile Gelen Kart Kullanımı - KoinRehber

XRP SimplexCC Ortaklığı ile Gelen Kart Kullanımı

3.5 Milyon Kullanıcı, artık Changelly ile Kredi ve Debit Kartları kullanarak, XRP satın alabilecek. XRP SimplexCC ortaklığı ile gelen bu kart kullanımı, yatırımcısına birçok avantaj sunuyor. Charlie Shrem tarafından onaylanan bu değişiklik ile ciddi bir değişim yaşanacak. Kripto meraklılarından çok daha fazlası XRP yatırımı için kapılarını açması öngörülüyor.

Artık Kendini İspat Etti

Değişen ücret ve de kanıtlanmış güven sicili ile güvenilirliğe erişmiş bir kripto para birimi değişimi imkanı geliyor. Bu da yatırımcılarına Visa ya da MasterCard ile hem borç alarak hem kredi kartlarını kullanarak, XRP satın alma olanağı sağlıyor. Netice itibarı ile FİAT pazarı açılıyor.
Kripto kullanıcılarına gönderilen bir elektronik postada, anında kriptodan kripto dönüşümüne imkan verdiği bilinen bir değişim haberine yer verildi. Bu haber için birçok uzman; “bilge yatırımcılar için büyük bir haber” dedi. Kripto para birimi kullanıcıları, artık XRP için Avro ya da ABD Doları'nı, kendi resmi ortakları olan SimplexCC aracılığıyla dönüştürebilecekler. XRP SimplexCC Ortaklığı avantajları arasında bunlar sayılabilir.

Manşetlerin Coşkusu

Son zamanlarda birçok yazının başlığı “Şimdi XRP Satın Alma Zamanı!” olarak atıldı. Geçmişte ise “Dolar ya da Euro’nuzu XRP’ye dönüştürün” haberleri yapıldı. Hem Ripple hayranları hem de bilge yatırımcılar için büyük haber! Gibi makaleler, sürekli yazıldı.
Changelly üstünden yapılan açıklamalarda, XRP kripto parayı, artık iş ortağımız Simplex üstünden, sorunsuzca satın alabilirsiniz, açıklamaları yer aldı. “Bi dene!” ve “ En iyi yatırımlar, Changelly” gibi başlıklarla ve açıklamalarla olaya yer verildi. Atılan XRP SimplexCC Ortaklığı manşetleri böyleydi.

Kaygı Az da Olsa Var

Changelly, sahip olduğu politikaları değiştirebileceği aktarıldı. ShapeShift uygulaması gibi müşteri bilgilerinin girilmesini zorunlu kılan durumlardan ötürü kaygılar ortaya çıktı. Bu böyle olsa da, exchange topluluğuna olan güven sürmektedir. Zira kripto işlemlerinin kullanıcı kimliklerini ifşa etmeden yürütülebildiği, hem en güvenli hem de en hızlı yol olduğu biliniyor.
Ortaya çıkan bu son değişim, kripto pazarında güven elde etmesinin bir takım nedenleri var. Bunlardan biri, geniş müşteri tabanlı olması olarak gösteriliyor. Kullanıcı, hesabını güvence altına alan ve hiçbir depolama özelliği olmayan Charlie Shrem gibi kripto etkileyicileri tarafından onaylanıyor. Changelly, daha iyi ve daha adil oranlar için, onların algoritmalarını, Poloniex ve Bittrex'inkilerle birleştirir.

SimplexCC Kimdir? Nedir?

SimplexCC, dünya çapında, dolandırıcılıktan ödün vermeyen bir ödeme işleme platformu oluşturmak adına çalışan, AB lisanslı bir finans kurumudur. Sayısız hackleme ve kripto sifonları sebebi ile uyarılan bir ortamda dahi, işlemleri güvenli bir şekilde yürütmelerine olanak tanıması ile bilinir. SimplexCC teknolojisini kullanan tüccarların ve diğer kripto işletmelerin faaliyetlerini, güvenli, dolandırıcılık korumasıyla yürütülmesine imkan sunar.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar