Yeni Bitcoin Bitcoin Cash Oluyor - KoinRehber

Yeni Bitcoin Bitcoin Cash Oluyor

Bitcoin, kripto paraların zirvesindedir. Benimsenme oranı ile de bunu göstermektedir. Şimdilerde yeni Bitcoin Bitcoin Cash oluyor mu cümlesi yatırımcıların ağzında dolanmaya başladı. Oysaki bir takım kripto uzmanları tarafından Bitcoin, hem kripto yatırımının hem de finansın geleceği ve merkezi haline getirilmişti. Dijital varlığın tek sahibi olmak için Bitcoin, belli bir değerin üstünde olması gerektiği savunuluyor. Böylece değerli hale geleceği iddia ediliyor.
Yatırımcıların, daha ucuz kripto paralara yönelerek pozisyon almayı seçtikleri gözleniyor. Çıkış yapma eğilimindeki bu altcoinlerden, potansiyeli yüksek olanlar tercih ediliyor. Kripto analistleri çoğunlukla da, 1 dolardan az fiyatlama yapan kripto para birimlerini öneriyor. Tüm bu işaretlerin Bitcoin Cash üstüne yöneldiği iddiaları, piyasa yapıcıları tarafından dillendiriliyor.

Yeni Bitcoin Bitcoin Cash

Bitcoin geliştiricileri 2017 senesi içerisinde, Bitcoin'in yavaş işlem yapma süresine sahip olması hakkında endişe duymaya başladı. Sorun, yepyeni bir çözüm ortaya çıkardı. Çözümün, işlem hızını artıran etkileyici küçük bir blok boyutuna sahip olduğu dikkatlerden kaçmadı.
Yapılacak işlem ile blok zinciri ve halihazırdaki kripto para birimi ikiye bölme çözümü devreye sokuldu. Bu arada sert bir çatala da girildi. Bu girilen yeni yere Bitcoin Cash adı uygun görüldü. Operasyon Ağustos 2017 tarihinde, kusursuz bir şekilde uygulandı. Kripto para birimi ve de Blockchain ikiye bölündü. Bu eylem, sert çatalın çalıştırılarak, herhangi bir Bitcoin tutucusu ile eşit miktarda Bitcoin Cash elde edilmesi için yapıldı.

Potansiyeli Yüksek Bir Kripto

Bitcoin Cash, kripto paraların içinde potansiyeli en yüksek para birimi olarak görülüyor. Bitcoin için iyi bir alternatif olarak gösteriliyor. Zira ölçekleme problemine mükemmel bir çözüm sunuyor. Bu sunuma dair tek teknoloji olmaya devam ediyor. Bitcoin Cash’ı farklı kılan bir diğer özellik de, EDD algoritmasını kullanmasıdır. Bu özellik, daha yüksek fiyatlarda istikrarlı hale getirmeye yaramaktadır.
Dan Nathan, Bitcoin fiyatı ve Riski Danışmanlık Kurucusudur. Portföyünde Bitcoin Cash bulunduğunu deklare ettiğinde, takdir görmüştü. Nathan, hem Bitcoin Cash hem de Ethereum satın alıyorum, dedi. Bitcoinin bir takım sorunları bulunmaktadır. Bu ikili, ilerleme adına bir değere sahip! Bitcoin, bir takım teknik sorunlara sahip görünüyor, açıklamasında bulundu.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar