Bankacılığın Geleceği Görülen Bitwala - KoinRehber

Bankacılığın Geleceği Görülen Bitwala

Bankacılığın geleceği görülen Bitwala, bir nevi blockchain bankasıdır. Bitwala, banka hesabından, hem FIAT hem de CRYPTOCURRENCY üstünden alım ve satım işlemlerinin birlikte yapıldığı sisteme sahip bir adrestir.
Bitwala, banka hesabı ile ilintili bir banka kartı dahi sunan geleneksel bir yapıya sahip yerdir. Bitcoin BTC kripto varlığı Euro geleneksel para birimine dönüştürerek gerçek dünyada kullanma olanağı sunan bir yapısı da vardır. Cüzdanın sisteminde, süratli şekilde nakit para yatıra bilme özelliği de bulunan bir işletim sistemi barındırır.

Duygusal Hikâyeler ile Kişisel Deneyim Hazinesi

Bitwala, 2014 senesinde kurulmuş bir kripto varlık işletim sistemidir. Kripto para birimleri üstünden işlem yapmak isteyenlere, büyük ve verimli hizmetler sunan bir yapı ile finans sisteminde yer alıyor. 2018 senesine kadar, bitcoin transferlerinde oldukça kolay bir yapıya zaten kavuşan bir yapısı bulunuyordu. Bu yapıyı daha sonra, ön ödeme sistemli bir kart hizmeti ile de pekiştirdi.
Visa kart sağlayıcılarının yoğun baskısı ile Bitwala, bu hizmetini bir süre askıya almak zorunda kaldı. Bir süre sonra da yeni bir format geliştirerek, yatırımcısına bu kolaylığı kullanma fırsatı verdi. Solaris Bank ile kurduğu ortaklık sayesinde de dünya üzerinde ilk blockchain bankacılığını kurdu.

Bitwala Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Bitwala, Almanca dili ile kurulan bir banka hesap sistemine sahiptir. Bitwala’nın SEPA para transferleri, tüm Avrupa içerisindekilerin en iyisidir. Bu platforma kayıt yaptırmak için ya Avrupa Ekonomik Bölgesi AÇA ya da İsviçre yurttaşı olmak gerekiyor.
Sunduğu hizmetler arasında; Cryptocurrency cüzdanı ilk sırada yer alıyor. Bir banka hesabı ve hesapla bağlantılı bir banka kartı da sunduğu hizmetler arasında yer alıyor. Bitwala, kripto para birimlerine dair bir dijital cüzdan sunuyor. Euro da hesap sisteminde destek bulan bir yapıda olduğu için yatırımcı dilediği zaman geleneksel nakit para sistemi ile değişim yapabiliyor.

Bitcoin BTC ile Euro Değişimi

Bitwala hesap sisteminde yer alan kripto varlık bitcoin BTC, Euro nakit parayı destekleyen bir dijital varlık cüzdanı veriyor. Cüzdanın sağladığı avantajlar arasında, kripto para birimlerinin hem alımını hem satımını hem transferini hem de nakit para birimi ile değişimini sağlaya biliniyor. Normal bir banka ile ne yapılabiliyorsa Bitwala ile de aynısı gerçekleştirilebiliyor.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar