Bitcoin Fiyat Tahmini - KoinRehber

Bitcoin Fiyat Tahmini


Ekim ayında sert bir düşüş yaşayan ve 6600 dolara kadar gerileyen Bitcoin, ekim ayından itibaren yavaş yavaş yükseliş hareketlerini devam ettirmiş ve arada yaşadığı düşüler sonucunda bu gün 7096,24 dolardan işlem görmeye başlamıştır. Bitcoin hareketliliği incelendiğinde Bitcoin fiyat tahmini yapmak uzun vade de zor olsa da kısa vade için yükselişin devam edeceği ve yıl sonuna kadar 7000 dolara ulaşacağı öngörülmektedir. Bitcoin analizleri ve öngörüleri ile ünlü olan bir kripto para birimi analisti olan Velvet; yıl sonuna kadar minik yükselişlerin devam edeceğini kısa süre içinde 7000 dolar bandını zorlayacak olan Bitcoin’in 2020 yılı içinde ise 8000 doları test edeceğiniz belirtmiştir.
Bitcoin fiyat tahmini yapabilmek için geriye dönül olarak Bitcoin hareketliliğini 30 gün ve 50 gün olarak analiz etmeniz gerekiyor. Yapacağınız analizler sonucunda sert düşüşlerin ardından sürekli yükseliş yaşayan Bitcoin’in Ekim ayında yaşadığı sert düşüş sonrasında yaşadığı yükselişin devam edeceği ve yıl sonuna kadar 7000 doları geçebileceğini görebilirsiniz. Ünlü Bitcoin analisti olan ve yaptığı tahminlerin tutması ile ünlü olan Loopsi, Bitcoin’in sert düşüşünden sonra kayıp miktarının üzerine çıkacağınız, yıl sonunda 6900 – 7100 dolar seviyelerine çıkacağını ve 2020 yılı sonuna kadar 8000 – 8500 dolar bandında yer alacağını belirtmiştir. Loopsi, bitcoin fiyat tahmini için ekim ayında düşüş yapacağını öngörmüş ve öngörüsü tutmuştur. Yıl sonuna kadar Bitcoin’in yükseleceği öngörüsü de Bitcoin hareketlerini analiz ettiğinizde çok yüksek olasılıkla tutacağı yönündedir.
Bitcoin analizleri yapabilmek ve Bitcoin fiyat tahmini yaparak kazanç elde etmek için geriye dönük olarak 50 günlük hareketleri inceleyerek Bitcoin ortalama fiyatını bulmanız ve MA değerinin yükseliş trendinde olup olmadığını bulmanız gerekiyor. Bitcoin hareketleri inceleyerek Bitcoin fiyat tahmini için yükselişin devam edeceği ve yıl sonu için test seviyesinin 7000 dolar olacağı yönündedir.
Uzun vade Bitcoin fiyat tahmini yapmak için Bitcoin’in geçen yıl içindeki hareketliliklerini incelemek, gelecek yıl içinde Bitcoin’i ilgilendiren yasal işlemleri göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Gelecek yıl için Almanya’da bankalarda yasal olarak işlem görecek olan Bitcoin’in yükseleceğiniz öngörebilirsiniz.


Yorum Gönderme

0 Yorumlar