Bitcoin Tahmini - KoinRehber

Bitcoin Tahmini


Bir hafta önce sert bir şekilde sıçrayan ve kısa vadeli yükseliş trendi ile herkesi şaşırtan bitcoin, her gün minik minik artışlar ile yükselişine devam ediyor. Güncel olarak 7096,24 dolardan satılan bitcoin son 4 saatlik grafik boğalarının lehinde göründüğü bir performansa sahip olduğu için yükselişe devam edeceğini gösteriyor. Bitcoin tahmini yapan ve yaptığı tahminleri her zaman tutturan bir analist olan Velvet; Bitcoin’in minik yükselişlerinin devam edeceği, 2020 yılının ilk üç ayında 8000 doları test edeceği yönünde görüş bildiriyor.
Bitocin tahmini için geriye dönük olarak 30 günlük ve 50 günlük hareketlerin grafiklerini incelediğinizde ortalama MA değerinin yükseliş hareketine devam edeceğini anlayabilirsiniz. Kasım ayı içinde Almanya Parlementosu, 2020 yılından itibaren bankaların bitcoin kullanması için yasa çıkarmış ve Bitcoinin Avrupa Birliği sınırları içinde yasal olarak kullanılmasını sağlamıştır. Bu pozitif etkiyi de göz önünde bulundurduğunuzda Bitcoin tahmini olarak yükseliş eğrisinin ve küçük yükseliş hareketlerinin devam edeceğini söyleyebiliriz.
Ünlü Analistlerin Öngörüleri
Ünlü kripto para birimi analistleri, benzer yorumlarda bulunarak gelecek 10 günlük süre içinde Bitcoin’in 70 doları geçeceğini ve sonraki süreçte biraz düşüş yaşayacağını belirtiyorlar. Bitcoin tahmini yapan analistler 2020 yılı içinde Avrupa Birliği sınırları içinde yasal olarak kullanılacak olan Bitcoin’in bu sayede hızlı bir yükseliş göstereceği yönündedir. Ekim ayı için öngörü de bulunan ve ünlü bir analist olan Loopsi adlı kullanıcı Ekim ayında hızlı bir düşüş yaşayacak olan Bitcoin’in 1000 dolarlık bir kayıp yaşayacağı ve sonrasında yükselişe geçeceğini söyleyip herkesten farklı olarak aykırı bir tahminde bulunmuş ve tahminleri doğru çıkmıştır. Bitcoin Ekim ayı içinde 6600 dolara kadar gerilemiş, sonrasında yükselişe geçmiştir. Ünlü analist yıl sonu ve 2020 yılı için yeni bir Bitcoin tahmini yapmış ve yaptığı analizler sonucunda 2020 ilk çeyreği sonunda 8000 dolar, ve üçüncü çeyrekte ise 8800 doları test edeceğini öngörmüştür.
Ünlü analistlerin yapmış olduğu Bitcoin tahmini ve Bitcoin hareketlerini inceleyerek yapacağınız analizler sonucunda Bitcoin’in yakın zamanda yükselişini devam ettireceği ve gelecek yıl içinde yeni seviyeleri test edeceği yönündedir.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar