Ripple Tahmini - KoinRehber

Ripple Tahmini


Kripto para birimi olarak en çok satışı yapılan, inişili çıkışlı bir grafiğe sahip olan Ripple için analistler farklı tahminlerde bulunuyor. Ripple tahmini için 0,25 doların kritik eşik olduğunu düşünenler kadar 24 saat içinde yüzde 8 lik bir kayıp yaşayan ve toplamda 800 milyon dolar kaybeden Ripple için 2019 yılı için en düşük seviyenin 0,13 dolar olacağı, 2020 yılı tahminleri için 2020 mayıs ayına kadar 2017 yılında ulaştığı en yüksek rakam olan 3 dolar seviyesini görebileceği de yapılan yorumlar arasında yer alıyor.
Dünyaca ünlü analistler tarafından yapılan Ripple tahmini ve yorumlarında ise kısa vade de kaybettirecek olan kripto para biriminin orta uzun vadede ise kazandıracağı yönünde. Sürekli alınan ve satılan aktif para birimlerinden biri olmasından dolayı analistler  2020 yılının ortasına kadar yeni bir destek seviyesi öngördüklerini ve 2020 yılının ilk çeyreğinde 1,5 doların test edileceği ve yılın yarısında ise 3 dolara yaklaşacağını öngörüyorlar.
XRP Yorumları
XRP yatırımcıları için güncel fiyatın 0,18 doların aşağısına düşmesi halinde alıcı aramaya başlayacağı, XRP için yatırımcıların 0,16 dolar bandını beklediklerini ve bu seviyeye geldikten sonra piyasaya gireceklerini belirtiyorlar. XRP yorum ve tahminlerinin aynı doğrultuda olduğunu düşündüğünüzde ripple için düşüşün bir süre daha devam edeceği ve son seviye olarak 0,16 doların test edileceği yönünde. Ripple tahmini yapan analistler, 0,16 dolardan yatırımcıların devreye gireceği ve yüklü miktarda ripple satın alarak fiyatının yükselmesini sağlayacakları şeklindedir. Yüksek miktarlı satın almalar ripple için hayati derece de öneme sahip olup, fiyat yükselmesinin temel anahtarı konumundadır.
XRP yorumları ve Ripple tahmini analizlerini incelediğinizde ve son bir hafta içinde 0,30 dolardan önce 0,21 dolara düşmesi ve sonra 0,19 dolara kadar gerilemesi, ünlü analistlerin 0,16 doların test edileceğini belirtmesi gibi veriler ışığında yılın sonuna kadar ripple için düşüşün devam edeceğini söyleyebiliriz. 0,16 solar bandını test edeceği günden itibaren yatırımcıların devreye gireceğini ve ripple için ilk üç ay sonunda 1,5 doların ve altı ay sonunda ise 3 doların test edileceğini söyleyebiliriz.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar