Ripple Yorumları - KoinRehber

Ripple Yorumları

Kripto para birimi olan Ripple, güncel olarak 0,19 dolar üzerinden satılırken son 24 saatte yüzde 6,21 oranında değer kazanmıştır. Son yaşadığı sert düşüş ile yüzde 8 lik bir kayıp yaşayan Ripple iniş ve çıkış grafiklerini incelediğinizde Ripple’n geleceğini ön görebilirsiniz. Kripto para birimleri konusunda yüksek başarılı tahminler yapan analistlerin yaptığı Ripple yorumları gelecekte kısa vade de düşüşlerin yaşayacağı uzun vade de ise yükselişler ile 2017 yılında ulaştığı en yüksek değere ulaşacağı yönünde. Ünlü analist Trading Alchemist, yapmış olduğu başarılı Ripple yorumları ile tanınıyor. Son yapmış olduğu yorumda Ripple’da düşüşün devam edeceğini ve minik yükselişler olsa da 0,13 – 0,15 bandına kadar ineceğini, uzun vade de ise yükselerek 2 dolar ile 2.5 dolar aralığıan kadar gelerek bu aralığa yerleşeceği yönündedir.
Ripple yorumları ile tanınan ve yaptığı tahminlerin başarısı ile tanınan bir diğer analist CryptoMobster ise; Ripple’de serbest düşüşün devam edeceğiniz, 0,24 dolardan başlayan düşüşün 0,11 dolara kadar ineceği yönünde yorum yapmıştır. Yaşadığı dert düşüş karşısında Swell Konferansının hiç etkisinin olmaması, Ripple için bir yükseliş ivmesi yaratmaması düşüşün süreceğine işaret olarak algılanmıştır. Ünlü analistin yapmış olduğu yoruma karşı olarak yapılan Riplle yorumlarının büyük bölümünde de düşüş beklentilerinin yoğunlukta olması Ripple için gelecekte düşüşün yaşanacağı beklentisini artırmıştır.
Ripple yükselişlerini tahmin ederek ünlü olan analistlerden biri olan Classic8, Ripple geleceği ile ilgili farklı bir bakış açısından yorumlar yapıyor. Kısa vade de Ripple için en düşük seviye olarak 0,17 doları baz alan analist yapmış olduğu analizler sonucunda Fibonacci kanalı ile patlayıcı büyümenin çok yakında gerçekleşeceği ve uzun vadede Ripple için beklenti fiyatı olarak 3 dolar olacağı yönünde tahmin yapmıştır.
Ripple yorumları incelendiğinde kısa vade de ortalama bir düşüşün yaşanacağı anlaşılmaktadır. Düşüşe etkisi olan her faktörün sadece kısa vade de etkili olacağı ve uzun vade de ise Ripple için sert yükselişlerin yaşanacağı yorumları ağırlık kazanmıştır. Ripple almak için Ripple yorumlarını takip eden kripto para oyuncuları için hayati öneme sahip olan analist yorumları da benzer beklentilere sahiptir.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar