VERGE - KoinRehber

VERGE

Nedir?
Sistemin en güvenlikli alt coini olarak Verge önerilebilir. Sistemin açıklarının özellikle bitcoinin açıklarının bulunduğu ve bunun için de yeni donanımlı bir alt coin piyasaya sürüldüğü göz önünde bulundurulursa, Verge güvenlik duvarı en gelişmiş olan alt coinler arasında yer almaktadır. Verge hızlı bir sistemdir. Bu nedenle de aktif bir şekilde işin içine katılmanıza olanak sağlamaktadır. Minimum işlem kesintisi ile dünya genelindeki bütün alt coin borsalarında bu alt coini bulmak mümkündür. Güvenlikli olması, onu sosyal hayatta bitcoin ile birlikte kullanıma da itmiştir. Açık kaynaklı yazılım şekli ile bilinmektedir. Verge simgesi XVC olarak bilinmektedir.
Her altcoin gibi bitcoin sisteminin açıkları bulunarak yapılmıştır. Bu sistem dahilinde de kendisi altcoin olmaktan öteye geçememiştir. Anlık yükseliş ve düşüşleri verge kripto parasını sistematik bir düzeyde ilerletme. Bu nedenle de anlık kazanç sağlamak isteyen kişiler, günlük al sat yapmak isteyen kişiler için ideal bir sistem olarak karşımıza çıkmaktadır.
Avantajları Var mıdır?
Kripto para borsasında verge al sat yapımı yapan kişilerin ya da kripto para olarak verge üretime dahil olan kişilerin IP numarası gizlenmektedir. Bu bitcoin sisteminin en büyük açığı olduğu için Verge bunu daha güvenlikli bir hale getirmiştir. Bu açıdan bakılınca güvenlik duvarı aşılamaz ve piyasaya ne kadar sürülüp ne ölçüde harcama yapıldığı da tahmin edilemez bir para birimi haline dönüşmüştür.
Verge ortakları oldukça başarılıdır. Bu nedenle de kripto para borsalarında oldukça fazla işlem hacmi görmesine ve insanların da bu sistem dahilinde Verge’ ye güvenmesine yol açmıştır.
Binance başta olmak üzere dünyaca ünlü kripto para borsası Verge’ yi kendi işlemsel sürecine dahil etmiştir.
Bu kripto para alım ve satım işlemleri en ağır şekilde ilerleyen dünya borsalarında dahi maksimum bir dakika ile sınırlandırılmıştır. Bu oldukça etkili ve hızlı sayılabilecek bir süre zarfıdır.
Türk kripto para borsaları Verge’ yi güvenilir ölçüde kabul etmemektedir. Bunun nedeni de ani yükseliş ve düşüşten ileri gelmesinden kaynaklıdır. İki önemli Türk kripto para borsasında sadece bitcoin ve belli başlı üç alt coin işlem görmektedir. Geri kalan bütün alt coin işlemleri için ve Verge alım satım işlemleri için yabancı bitcoin borsalarına yönlenmesi gerekmektedir.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar