XRP Yorum - KoinRehber

XRP Yorum

Ripple almak veya satmak için sürekli takip ettiğiniz XRP yorum ve tahminleri sizleri yönlendiren ana faktörlerdir. Yorum yapanların büyük çoğunluğu ünlü analistlerin yorumlarından ve yükseliş – düşüş grafiklerinden esinleniyorlar. Haftalık ve aylık grafiklerini inceleyerek yapılan yorumlar sonucunda Ripple için bir sıkışmanın mevcut olduğu görülüyor. Ünlü analistler tarafından yapılan XRP yorum ve öngörülerinde 0,20 doların altı bir toparlanma seviyesi olarak kabul ediliyor. 0,20 doların üstü ise XRP’nin yükseliş trendi için bir dayanak noktası olarak görülüyor. Bu yorumlardan XRP’nin yaşadığı sert düşüş sonrasında bir toparlanma evresine gireceği ve bu evreden sonra ise 0,20 doların üzerine tekrar çıkarak yükseliş trendine gireceği anlaşılıyor.
XRP yorum ve analizlerini dikkatli bir şekilde incelediğinizde 2020 yılı için bankaar ile yapılan alt yapı sözleşmelerinin de etkisi ile yükselişe başlayacağı ve uzun vade de 2017 yılındaki değerlere ulaşacağı yönündedir. Kısa vade için yapılan XRP yorumlarında ise test seviyesi olan 0,20 doların altında bir süre gezineceği ve bu süre sonunda ise minik minik yükselişler ile 0,20 dolar bandını aşarak yükseliş eğrisi içine gireceğidir. Ripple adının 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunlarının resmi kripto parası olma dedikoduları nedeni ile yaşamış olduğu hızlı düşüşten yavaş yavaş kurutulacağı ve 2020 yılı içinde ise uzun vade de eski yüksek değerlerine kavuşacağı yorumlarının yapılmasına neden olmuştur. 2020 yılı için Ripple ile ilgili olarak yaşanacak olumlu gelişmelerin konuşulmaya başlanması ve resmi olarak duyurulması XRP yorum ve tahminlerinin 2020 yılı için yükseliş yönünde olmasını sağlamıştır.
Ripple2da kalan ve pozisyonunu değiştirmeyenler için hayati öneme sahip olan XRP yorum ve tahminleri konusunda analizleri başarılı olan ünlü analistlerin yorumları da benzer şekildedir. Kısa vade de düşüşün ve belirli bir seviye de bir süre bekleyip toparlanma aşamasının tamamlanmasından sonra 2020 yılı içinde hızlı bir şekilde yükseleceği ön görülen Ripple, kripto para dünyasında en fazla değer kazanacak para birimi olacaktır. Pozisyonunuzu değiştirmeden önce  XRP yorum ve güncel tahminleri dikkatli bir şekilde incelemeli, geriye dönük olarak grafikleri inceleyerek karar vermelisiniz.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar