Bedava Bitcoin Kazandıran Siteler 2020 - KoinRehber

Bedava Bitcoin Kazandıran Siteler 2020

Bedava Bitcoin kazandıran siteler, son dönemde oldukça rağbet görmektedir. Dönemin en popüler dijital para birimi olan Bitcoin, yatırımcısına her fırsatta kazandırmaktadır. Bu işle uğraşan birçok yatırımcı Bitcoin elde etmek için çeşitli yollara başvurur. Bazı kişiler güçlü sistemler toplayarak Bitcoin madenciliği yaparken, bazıları ise belli ücret karşılığı Bitcoin almaktadır. Her iki yolda’ da Bitcoin kazanmak isteyen kişiler ekonomik yatırımlar yapmak zorundadır. Bu işe ekonomik olarak yatırım yapmak istemeyen kişiler bedava Bitcoin kazanmaya çalışmaktadır. Günümüzde birçok site kullanıcısına bedava şekilde Bitcoin vermektedir. Fakat bir çoğunluğu ne yazık ki üyelerine ödeme yapmamaktadır. Şimdi gelin birlikte güvenli ve bedava şekilde Bitcoin veren siteleri birlikte inceleyelim.   

En Güvenilir Adres Freebitco.in

Bedava Bitcoin kazandıran siteler listesinde en dikkat çeken ve en güvenilir olan adres Freebitco.in sitesidir. Yıllardır düzenli şekilde ödemelerini yapan bu site sayesinde bedava Bitcoin kazanabilirsiniz. Site içerisinde Bitcoin kazanmak için farklı yöntemler mevcuttur. Bunlardan ilki şanslı numara oyunudur. Saat başı oynayabileceğiniz bu oyun sayesinde ciddi rakamlarda Bitcoin kazanabilirsiniz. Bir başka kazanç yöntemi ise site içerisinde oynayabileceğiniz mini bahis. Tek veya çift rakamları tahmin ederek Bitcoin kazanabilirsiniz. Fakat tahmininiz başarılı olmazsa hesabınızdaki Bitcoin miktarı düşecektir. Sitenin üyelerine sunduğu bir başka önemli özellik ise piyangodur. Piyangonuza bedava Bitcoin kazanabilirsiniz. Fakat diğer yöntemlere göre bu ihtimal oldukça düşüktür. Zira her piyango döneminde binlerce bilet satılmaktadır.

Adbtc.top Sitesi   

Ödemesini vaktinde ve güvenli şekilde yapan sitelerin başında adbtc.top sitesi girmektedir. Özellikle çok fazla vakti olmayan kişilerin kullanabileceği bu site ile ücretsiz şekilde Bitcoin kazanabilirsiniz. Site içerisindeki reklamlara tıkladığınızda bir pencere açılacak ve burada birkaç saniye beklemeniz gerekecek. Açılan pencerede reklamı izledikten sonra ücret hesabınıza yatacak.  Satoshi olarak ödeme yapan bu site birçok kişi tarafından tavsiye edilmektedir.

CryptoTab Browser Sitesi

Özellikle sürekli bilgisayar başında çalışan kişiler için geliştirilen bu sistem sayesinde kısa sürede bedava Bitcoin kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken CryptoTab Browser sitesine gitmek ve Bitcoin için özel olarak tasarlanmış tarayıcıyı indirmek. İndirdiğiniz bu tarayıcı içerisinde günlük işlerinizi yapmanız gerekmekte. Siz işlerinizi yaparken veya film izlerken tarayıcı arka planda çalışacak ve size ücretsiz şekilde Bitcoin kazandıracaktır.

Bitfun Sitesi

Bitfun sayesinde kısa sürede Satoshi kazanmanız mümkün. Siteye kayıt olduktan sonra tek yapmanız gereken karşınıza çıkacak claim işleminizi yapmanız. Yapacağınız küçük bir tıklama ile her gün düzenli şekilde Satoshi kazanabilirsiniz. Ayrıca telefonunuza indireceğiniz birkaç oyun veya uygulamayla’ da kazanç sağlayabilirsiniz.

BonusBitcoin Sitesi

Bedava Bitcoin kazandıran siteler arasında yer alan bu site birçok kişi tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Her 15 dakika’ da kullanıcılar 50 Satoshi ile 200 Satoshi arasında kazanç sağlamaktadır. Kısa süre içerisinde sağlayacağınız bu kazançları güvenle çekebilirsiniz.  

Yorum Gönderme

0 Yorumlar