Kredi Kartı İle Kripto Para Satın Alma - KoinRehber

Kredi Kartı İle Kripto Para Satın Alma


Ülkemizde kripto paraların yaygınlığı duyan herkesi şoke etti. Bilinen göre Türkiye'de her 5 kişiden birinin kripto para kullanıyor olduğu veya en az bir kere kullandığı tespit edildi. Bu durum ne kadar doğru bilinmez ancak, bu haberin sevindirici bir haber olmadığını söylesek elbette yalan olur. Kripto paraların iyice yaygınlaşması ödeme opsiyonlarının da genişletilmesi ihtiyacını doğuruyor. Kullanıcılar kripto para satın alabilmek için her türlü platformun sağlanması gerektiğine inanırken bazı taraflar bu konuda pek makul davranmıyor.
Bankalar arasında giderek artan rekabet kripto paralara da yansımış vaziyette. Kripto paraları kredi kartı ile satın almak gün geçtikçe zorlaşsa da yine de kripto para satın almak çok büyütülecek bir olay değil. Yurtdışındaki pek çok bankanın kripto para satın alımlarına getirmiş olduğu kısıtlamalar, kripto para satın almak için pek çok yabancı yatırımcıyı da Türkiye'ye getirdi. Kripto paraların kredi kartı ile alımının yurtdışında pek mümkün olmaması, Alım işlemlerinin Türkiye'den yönetilmesine neden oluyor. Türkiye'de ise bankaların bu konuda getirmiş oldukları herhangi bir düzenleme bulunmasa da yakın zamanda Türkiye'de kripto paraların yasaklanma ihtimali konuşulan şeyler arasında.
Kredi kartınızı kullanarak kripto para almak istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit. Bu konuda sadece Türkiye'de hizmet veren bir kurum olan, bayebit.com. Kredi kartı ile bitcoin, etherium gibi pek çok kripto paranın satın alınmasına aracılık eden bir sitedir. Sitede minimum para yatırma limiti 100 TL olup, minimum para çekim limiti ise 200 TL'dir. Sizlerde kazançlarınızı kolayca banka hesabınıza çekmek ve site üzerinden güvenilir bir kripto para ticareti gerçekleştirmek istiyorsanız Bayebit.com'u tercih edebilirsiniz. 
Bildiğiniz gibi pek çok yurtdışı kaynaklı bankalar, kripto para ticaretinde kullanılacak olan kredi kartı işlemlerini askıya aldı ve pek çok banka bu işlemlerin artık yapılamayacağını ve bu konuda müşterilerinden özür dilediğini belirtti. Kredi kartı ile kripto para satın almanın oldukça zorlaştığı şu günlerde sizlerde güvenilir bir alışveriş gerçekleştirmek istiyorsanız adresini verdiğimiz Bayebit sitesini ziyaret edebilirsiniz. Site altyapısı, oldukça güvenilir olup sahip olduğunuz herhangi bir cüzdan ile kolayca işlem yapabilirsiniz. 

Yorum Gönderme

0 Yorumlar